Náhodička: 86 € ~ Trojdňový pobyt s wellness 2N Hotel Bránica**** Belá

60 € ~ Double izba cez víkend Hotel Alexander’s**** Nitra -20%

Luxusný Hotel Alexander's v Nitre

Využite víkend na poznávanie Nitry. Exkluzívny Hotel Alexander’s v samotnom centre Nitry ponúka špeciálnu akciu počas víkendov – dvojposteľová izba s raňajkami vás vyjde na 60 € na noc. Oproti bežnej cene môžete cez víkend ušetriť až 20 % z ceny ubytovania.

V cene ubytovania už zahrnuté aj raňajky formou bufetových stolov, vysokorýchlostné pripojenie na internet, trezor, služba “pranie a čistenie šatstva” a parkovanie na neustále stráženom parkovisku.

Moderný a elegantný Hotel Alexander’s v sebe spája pohodlie, kvalitu a jedinečné služby. Ponúka ubytovanie v 13 klimatizovaných dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. Všetky izby majú v kúpelni masážne sprchovacie kúty s možnosťou relaxačného kúpeľa vo vírivke alebo masáže celého tela vodnými tryskami. Sprchovacie kúty sú dokonca vybavené telefónom…:)

Zaujímavosťou v hoteli je Hĺbkový Sanitačný Antibakteriálny program, ktorý v rámci čistenia izieb zaručuje likvidáciu zbytkových vysoko rezidentných baktérií.

Rezervácia: Telefonicky na čísle 037/ 7920 401 alebo e-mailom na adrese hotel@alexanders.sk. Ako zdroj uveďte stránku vicki.sk.

Zaujimavá ponuka? <strong>Pošlite ju ďalej »</strong> Zaujimavá ponuka? Pošlite ju ďalej »

Výhodné ceny ubytovania v Nitre cez víkend za 60 €/noc.