Náhodička: 349 € ~ 3 dni romantiky v GrandCastle Liptovský Hrádok

O Vicki

Stránka vicki.skBETA je jedinečným projektom na slovenskom internete. V skratke ide o agregátor najlepších cestovných ponúk, čo v preklade znamená, že tu nájdete vždy aktualizovaný prehľad najvýhodnejších špeciálnych ponúk a akcií hotelov, leteckých spoločností, kúpeľov, cestovných kancelárií, a iných organizácií pôsobiacich v cestovnom ruchu. Pre vás to znamená, že na jednom jedinom mieste nájdete množstvo špeciálnych ponúk a zliav. Stačí si už len vybrať tú najlepšiu, zarezervovať si ju priamo na stránke predajcu a môžete sa začať baliť.

Výhody pre návštevníkov vicki.skBETA:

 • Špeciálne ponuky od množstva predajcov
  Široká ponuka výhodných cestovných ponúk hotelov, ubytovacích zariadení, leteckých spoločností, cestovných kancelárií, a pod.
 • Aktuálne a presné informácie
  Ponuky na vicki.sk sú pravidelne aktualizované, keďže predajcovia majú možnosť svoje ponuky kedykoľvek meniť a upravovať.
 • Nákup priamo u predajcu
  Zvolenú ponuku si zakúpite priamo u predajcu a nemusíte nič riešiť cez rôznych sprostredkovateľov.
 • Newsletter od Vicki
  Zaregistrujte sa a Vicki vám bude posielať tie najlepšie ponuky priamo do vašej e-mailovej schránky.
 • Najnovšie ponuky cez RSS
  Vicki vám ponúka možnosť odoberať najnovšie cestovné ponuky pohodlne cez vašu RSS čítačku. RSS feed nájdete na http://feeds2.feedburner.com/vickisk.
 • Najlepšie ponuky aj na Twitteri
  Najlepšie ponuky z vicki.sk môžete sledovať aj na Twitteri. Stačí, ak nás začnete sledovať na http://twitter.com/vickisk.
 • Staňte sa fanúšikom Vicki na Facebook-u
  Ak ste zaregistrovaní na Facebook-u, budeme radi keď nám začnete fandiť. Facebook stránku Vicki nájdete na adrese http://www.facebook.com/pages/Vicki/101952361323.