Náhodička: 59 € ~ Dvojlôžková izba cez víkend Hotel Comfort**** Nitra -19%

Lacné ubytovanie v Košiciach, hotely Košice

Ak hľadáte lacné ubytovanie v Košiciach, ste na správnom mieste. V spolupráci s poprednými stránkami v oblasti rezervácie ubytovania - Pelikan.sk a Booking.com - vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v Košiciach. Porovnajte ceny najlacnejších hotelov v Košiciach a zarezervujte si lacné ubytovanie v Košiciach priamo na stránke Pelikan.sk alebo Booking.com.

Lacné ubytovanie v Košiciach

Nájsť lacné ubytovanie v Košiciach nemôže byť jednoduchšie. Stačí si zvoliť dátumy pobytu a kliknúť na jedno z tlačidiel v závislosti od toho, ponuky ktorej stránky chcete vidieť. Následne prejdete na stránku Pelikan.sk alebo Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania - lacné hotely v Košiciach.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely v Košiciach rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely v Košiciach. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov (Booking.com).

Lacné ubytovanie v Košiciach si môžete ihneď zarezervovať v slovenčine alebo češtine! Stránka Booking.com ponúka lacného ubytovania vo viac ako 73 000 hoteloch v 71 krajinách sveta, pričom za rezerváciu neplatíte žiadne poplatky a za váš pobyt zaplatíte až na mieste.