Náhodička: 59 € ~ Weekend Special v Hoteli Esprit v Bratislave -43 %

Lacné ubytovanie, hotely

Ak hľadáte lacné ubytovanie, ste na správnom mieste. V spolupráci s poprednými stránkami v oblasti rezervácie ubytovania - Pelikan.sk a Booking.com - vám ponúkame možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie. Porovnajte ceny najlacnejších hotelov a zarezervujte si lacné ubytovanie priamo na stránke Pelikan.sk alebo Booking.com.

Lacné ubytovanie

Nájsť lacné ubytovanie nemôže byť jednoduchšie. Stačí zadať destináciu, zvoliť si dátumy pobytu a kliknúť na jedno z tlačidiel v závislosti od toho, ponuky ktorej stránky chcete vidieť. Následne prejdete na stránku Pelikan.sk alebo Booking.com, kde sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania - lacné hotely.

Výsledky vyhľadávania obsahujú najlacnejšie hotely rôznych kategórií, od jednohviezdičkových hotelov a tzv. bed & breakfast, cez penzióny až po najkvalitnejšie štvorhviezdičkové, päťhviezdičkové a boutique hotely. Okrem základných údajov o hoteloch tu nájdete aj ich fotografie a recenzie od reálnych návštevníkov (Booking.com).

Lacné ubytovanie si môžete ihneď zarezervovať v slovenčine alebo češtine! Stránka Booking.com ponúka lacného ubytovania vo viac ako 73 000 hoteloch v 71 krajinách sveta, pričom za rezerváciu neplatíte žiadne poplatky a za váš pobyt zaplatíte až na mieste.