Náhodička: 349 € ~ 3 dni romantiky v GrandCastle Liptovský Hrádok

Blog - novinky o vicki.sk


Hľadáte najlacnejšie ubytovanie? Porovnávajte s nami ceny!

Piatok, 22. januára 2010

Keďže aj my radi cestujeme a vieme, že kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie je nesmierne dôležité, ponúkame vám úplne novú funkciu pri vyhľadávaní ubytovanie vo svete. Odteraz si pri vyhľadávaní môžete prezrieť a porovnať ceny nielen na stránke Booking.com, ale aj na slovenskej stránke Pelikán.sk.

Na stránke Lacné ubytovanie (a tematických podstránkach) sme pre vás pripravili nové vyhľadávače, ktoré obsahujú dve tlačidlá. Po zadaní destinácie a dĺžky pobytu si môžete kliknutím na jedno z tlačidiel (alebo na obidve) okamžite zobraziť ponuky ubytovania na príslušnej stránke. Rezervácie prebieha v slovenčine alebo v češtine, pričom sú vám k dispozícií fotografie jednotlivých hotelov, podrobné informácie o nich a tiež aktuálne recenzie reálnych návštevníkov (Booking.com).

Veríme, že vám týmto pomôžeme pri hľadaní kvalitného ubytovania za rozumnú cenu. V budúcnosti sa budeme snažiť ponuku obohatiť aj o ďalšie kvalitné stránky s lacným ubytovaním.

Pridať komentár (0)

Vianočný pozdrav od vicki.sk pre všetkých jej verných návštevníkov

Piatok, 18. decembra 2009

Začali sme spoluprácu s relax portálom InterSpa

Štvrtok, 10. decembra 2009

Tento týždeň sme naštartovali spoluprácu s relax portálom InterSpa, ktorý sa špecializuje na wellness pobyty a liečebné pobyty. V ponuke sa nachádzajú aj rôzne akciové ponuky, pri ktorých môžete ušetriť až 30 % z ceny vášho pobytu.

Výhodou portálu InterSpa je prepracované vyhľadávanie a unikátny rezervačný systém. Zároveň vám portál poskytuje garanciu najnižšej ceny a dostupnosť aj last minute wellness pobytov.

Skraslovacie pobyty

Najlepšie ponuky od InterSpa nájdete už onedlho aj na stránke vicki.sk. Oproti klasickým cestovným ponukám sa budú líšiť v tom, že po kliknutí na ich názov sa vám ponuka otvorí v novom okne priamo na portáli InterSpa, kde si ju môžete rovno zarezervovať.

Dúfame, že vám naša spolupráca s portálom InterSpa prinesie iba samé výhody.

Pridať komentár (0)

Mini reklamná kampaň vicki.sk na Facebooku

Pondelok, 7. decembra 2009

Ak ste pravidelným návštevníkom komunitného portálu Facebook, možno ste si všimli, že stránke vicki.sk tam práve beží mierne panická mini reklamná kampaň. Zameriava sa predovšetkým na silvestrovské pobyty, ktorých nájdete na stránke vicki.sk naozaj dosť.

Dva vizuály reklamnej kampane vicki.sk:

Mini reklamná kampaň vicki.sk na Facebooku

Podľa našich skromných hodnotení je kampaň celkom úspešná. Od 5. novembra 2009 boli tieto vizuály zobrazené celkovo viac ako 880 tisíc krát, pričom si na ne kliklo vyše 970 ľudí.

Ak ani vy ešte nemáte zarezervovaný silvestrovský pobyt, odporúčame vám našu mikrostránku http://vicki.sk/silvester.

Pridať komentár (0)

Rozmýšľali ste už nad zimnou lyžovačkou?

Utorok, 24. novembra 2009

Jeseň sa už v našich zemepisných šírkach napevno usídlila a postupne sa začína o slovo hlásiť zima. Ak patríte medzi vyznávačov zimných športov alebo jednoducho radi trávite čas v nádhernom prostredí zasnežených hôr, určite vám padnú vhod ponuky zimných pobytov na stránke vicki.sk.

Či už hľadáte lyžovačku so skipassom alebo príjemný zimný pobyt na Slovensku, určite si vyberiete z cestovných ponúk v kategórii Lyžovačka.

Pridať komentár (0)

Lacné ubytovanie v hoteloch po celom svete

Piatok, 6. novembra 2009

Na stránke vicki.sk sme pre vás pripravili novinku – možnosť zarezervovať si lacné ubytovanie v hoteloch rôznych kategórií po celom svete. V spolupráci so spoločnosťou Booking.com sme pre vás pripravili jednoduchý vyhľadávač, pomocou ktorého si môžete nájsť cenovo výhodné ubytovanie vo svete.

Výhody rezervácie cez stránku Booking.com:

  • pravidelne aktualizované najnižšie ceny ubytovanie v hoteloch
  • žiadne rezervačné poplatky
  • rezervácia v češtine
  • platba za ubytovanie až po príchode do hotela
  • viac ako 73 000 hotelov v 71 krajinách sveta
  • zabezpečená rezervácia

Zarezervovať si ubytovanie je naozaj veľmi jednoduché. Na stránke Lacné ubytovanie, hotely stačí do vyhľadávača vpísať destináciu a dátum príchodu a odchodu a kliknúť na tlačidlo » Hľadať ubytovanie «. Výsledky vyhľadávania sa vám zobrazia v novom okne. Pri každom hoteli nájdete nielen podrobné informácie a aktuálne fotografie, ale aj názory reálnych návštevníkov daného hotela.

Stránka Booking.com patrí medzi najnavštevovanejšie portály ponúkajúce rezervácie ubytovanie vo svete. Každý mesiač ju navštívi viac ako 30 miliónov unikátnych návštevníkov. Spoločnosť má kancelárie vo všetkých dôležitých metropolách (Barcelona, Dubaj, Londýn, Moskva, New York, Paríž, Rím, Singapur, Tokyo a ďalšie). Stránka je dostupná v 24 jazykoch a celkovo ponúka ubytovanie v 73 000 hoteloch v 71 krajinách sveta.

Odkazy na rezervačné stránky pre jednotlivé svetové mestá nájdete aj v päte stránky vicki.sk.

Pridať komentár (3)

Vicki.sk rastie aj vďaka vám

Pondelok, 14. septembra 2009

Stránka vicki.sk má za sebou prvé tri mesiace skúšobnej prevádzky. Už štvrťroka nachádzate na adrese http://vicki.sk len tie najlepšie cestovné ponuky, víkendové a romantické pobyty a dovolenky predovšetkým na Slovensku. Za tú krátku dobu si stránka vicki.sk našla svojich skalných fanúšikov a noví návštevníci pribúdajú každý deň.

Týmto by sme sa vám – návštevníkovi vicki.sk – chceli poďakovať za prejavenú priazeň a vyjadriť presvedčenie, že vám aj v budúcnosti budeme prinášať najvýhodnejšie ponuky z cestovného ruchu na Slovensku a v zahraničí.

Ak sa vám stránka vicki.sk páči a objavili ste na nej zaujímavé cestovné ponuky, dajte o nich vedieť aj vašim známym! Môžete využiť jednu z nasledujúcich možností:

  • Odporučte ponuky e-mailom
  • Zdieľajte ponuky na Facebooku, Twitteri a v iných sieťach
  • Odporučte im registráciu do newslettra

Pridať komentár (0)

Máte málo času? Použite vyhľadávanie!

Štvrtok, 27. augusta 2009

Dobrá rada nad zlato: Ak nemáte čas preklikávať sa všetkými cestovnými ponukami na stránke vicki.sk, použite vyhľadávanie!

Na stránke Vyhľadávanie (v pravom hornom menu nad bannerom) môžete buď zadať hľadaný výraz do prázdneho políčka a kliknúť na Hľadať alebo si môžete prezrieť najčastejšie kľúčové slová, vybrať to najzaujímavejšie a kliknúť naňho. Následne sa vám zobrazí zoznam všetkých cestovných ponúk označených týmto kľúčovým slovom…jednoduché, však? ;)

Pridať komentár (0)

Ponuka silvestrovských pobytov na vicki.sk

Štvrtok, 20. augusta 2009

Dnes sme na stránke vicki.sk sprístupnili novú sekciu Silvester 2009. Ako už jej názov určite napovedá, sekcia je venovaná výlučne výhodným silvestrovským ponukám na Slovensku.

Okrem samotného prehľadu najlepších silvestrovských ponúk sú pobyty zobrazené aj na mape Slovenska. Mapu si samozrejme môžete približovať a posúvať. Každý balónik na mape znamená samostatnú ponuku silvestrovského pobytu. Stačí naňho iba kliknúť a zobrazí sa vám názov ubytovacieho zariadenia a odkaz na daný silvestrovský pobyt.

V pravej bočnej lište sa zase zobrazujú silvestrovské pobyty v jednotlivých turistických regiónoch Slovenska.

Dúfame, že si vyberiete z našej ponuky silvestrovských pobytov. Ak máte akékoľvek nápady alebo pripomienky, pridajte komentár k tomuto článku alebo nám napíšte na vicki@vicki.sk.

Pridať komentár (0)

Víkendové pobyty v Čechách na www.vikendovepobyty.eu

Streda, 29. júla 2009

V dnešných dňoch sme nadviazali spoluprácu s českou webstránkou podobného zamerania ako je vicki.sk. Ide o stránku www.vikendovepobyty.eu, na ktorej nájdete širokú ponuku víkendových pobytov v Českej republike za skvelé last minute ceny.

Okrem tradičných víkendových pobytov v Čechách na stránke www.vikendovepobyty.eu nájdete aj romantické pobyty, relaxačné pobyty a rodinné pobyty.

Víkendové pobyty v Čechách

Náš partner – www.vikendovepobyty.eu – predstavuje skupinu spriatelených hotelov v Čechách, ktoré týmto spôsobom dopredávajú svoju voľnú kapacitu za špeciálne znížené ceny, ktoré nikde inde nedostanete.

Pridať komentár (0)